Lato w Kujawsko-Pomorskiem” to kolejna i zarazem ostatnia edycja konkursu dla dzieci i młodzieży, którego tematem są uroki czterech pór roku w naszym regionie. Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski.
Koło Plastyczne z Gminnego Ośrodka Kultury w Cekcynie wysłało na konkurs 12 prac. Wsród laureatów znalazła się Kinga Słomińska, która jako jedyna zajęła I miejsce w kategorii plastycznej 13-15 lat.
Wreczenie nagród odbędzie 3 listopada w Toruniu.

Z przykrością zawiadamiamy, iż nie został wyłoniony zwycięzca w Konkursie na "Logo Gminnego Ośrodka Kultury w Cekcynie". Komisja Konkursowa zdecydowała o ponownym ogłoszeniu konkursu ze względu na brak wyboru logo.

Konkurs trwał do 16 października br. na który wpłyneło 5 prac spełniające kryteria konkursowe.

Zmieniony Regulamin dostępny poniżej.

Dnia 10 października 2009 r. w Galerii - "Oranżeria" Pałacu w Lubostroniu odbyło się otwarcie wystawy XVIII Wojewódzkiego Przeglądu Plastycznej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Kameleon” zorganizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sztuki „Stara Ochronka” w Bydgoszczy.
Celem przegladu było upowszechnianie kultury plastycznej wśród dzieci i młodzieży, inspirowane do własnej twórczości, konfrontacja dorobku artystycznego kół zainteresowań i sekcji plastycznych działających na terenie województwa, podsumowanie "plastycznego roku szkolnego". 
Jury przyznało nagrodę „ZŁOTEJ PRACOWNI” Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Cekcynie, która przyznawana jest corocznie dla jednej najlepszej pracowni plastycznej.

Od 1 października 2009 do końca lutego 2010 z powodu remontu wnętrza budynku GOK Biuro Gminnego Ośrodka Kultury zostało przeniesione do budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Cekcynie (parter). Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600 tel. 668-816-173
Za utrudnienia przepraszamy !!!

Zajęcia natomiast odbywają sie wg poniższego harmonogramu, również w budynku OSP Cekcyn:
poniedziałek:
ZAJĘCIA PLASTYCZNE
I grupa od 1245 – 1330
II grupa od 1330 – 1415
III grupa od 1415 – 1500
wtorek - ZESPÓŁ WOKALNY „CISOWIANIE” – od 1000 -1300
ZAJĘCIA AEROBIK (sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Cekcynie 1900 – 2000
środaZAJĘCIA CYRKOWE
grupa początkująca  od 1420 – 1505
grupa zaawansowana od 1510 - 1600
czwartekZAJĘCIA MANUALNE – od 1420 – 1600
piątekZAJĘCIA TEATRALNE
I grupa od 1420 – 1520
II grupa od 1520 - 1620

 

PONIEDZIAŁEK

12:35 – 13:20  MANUALNE (klasy I, II)
13:25 – 14:10  MANUALNE (klasa III)
14:15 – 15:15  MANUALNE (klasy III, IV, V)
14:15 – 15:15  CYRKOWE (klasy IV i V)- osoby które już uczęszczały
na zajęcia
15:15 – 16:00 CYRKOWE (klasy VII i gimn) młodzieżówka

WTOREK

13:25 – 14:25  TEATRALNE
14:30 – 15:15  CYRKOWE (grupa początkująca)
14:00 – 17:30  Zespół Wokalny „CISOWIANIE”
14:30 – 15:30 MANUALNE (klasy VI, VII, gimnazjum)

ŚRODA

12:35 – 13:20  PLASTYCZNE (klasy I-III)+ przedszkole
13:25 – 14:10  PLASTYCZNE (klasy IV-VI)
14:20 – 15:05  PLASTYCZNE (klas VII, gimnazjum)
16:00 – 18:00  AKADEMIA PLASTYCZNA ODWAŻNYCH

CZWARTEK

12:35 – 13:20  PLASTYCZNE (klasy I-III)
13:25 – 14:10  PLASTYCZNE (klasy IV-VI)
14:10 – 15:10  AKADEMIA MALUCHA (dzieci w wieku 3,4,5)

PIĄTEK

12:35 – 13:20  TANECZNE (klasy I-III i 6-latki )
13:25 – 14:10  TANECZNE (klasy III- IV)
14:15 – 15:00  TANECZNE (klasy V-VII)