Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

89-511 Cekcyn,  ul. Dworcowa 6

tel. 52 33 47 510, tel- fax 52 33 47 523;

tel. komórkowy 515 26 29 53

e-mail recepcja/rejestracja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poradnia dziecięca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gabinet rehabilitacyjny : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEKARZE    -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail administracji zakładu:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REJESTRACJA PACJENTÓW  -  - na porady i wizyty do lekarzy prowadzona jest od poniedziałku do piątku od godziny 7 30 do godziny 18 00  telefonicznie, osobiście lub pocztą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   z wyznaczeniem daty i przybliżonej godziny realizacji świadczenia.     Świadczenia lekarskie w warunkach domowych realizowane są po zgłoszeniu w godzinach przyjęć lekarza przyjmującego, wymagana jest weryfikacja i akceptacja zgłoszenia przez lekarza.

Zachęcamy do korzystania z eRejestracji

link do strony :

//https://erejestracja.dreryk.pl/ca2c97ac-3119-48e3-be12-d17b89c1d077/pub/logowanie

 

eRejestracja funkcjonuje 24 godziny na dobę.

Przeznaczona jest dla pacjentów, którzy chcą skorzystać z porady lekarskiej w godzinach pracy Podstawowej opieki zdrowotnej

(od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do18:00).

Jest w pełni zintegrowana z rejestracją,w której tradycyjnie zapisujemy pacjentów.

Termin wizyty, który pacjent zarezerwuje samodzielnie online jest w tej samej chwili widoczny w rejestracji  w Przychodni.

W celu zarejestrowania się należy podać login (czyli PESEL chorego)oraz hasło.

Pierwsze hasło otrzymają Państwo na miejscu w przychodni. Później można je zmienić samodzielnie online.

Terminy wolne oznaczone są w e­Rejestracji na zielono.

Terminy zajęte są niewidoczne.

 

Pacjenci wymagający świadczeń w warunkach domowych

 w formie diagnostyki, pielęgnacji, zabiegów leczniczych i usprawniających, wizyt pooperacyjnych i innych usług medycznych będących w zakresie obowiązków pielęgniarki i  położnej  środowiskowej, mogą zgłaszać takie potrzeby od poniedziałku do piątku od godziny 7 30 do godziny 18 00   telefonicznie, osobiście przez rodzinę lub pocztą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Pilne świadczenia realizowane są w dniu przyjęcia zgłoszenia, harmonogram pozostałych świadczeń ustalany jest  z pacjentem.

 

 Lekarze , pielęgniarki środowiskowo-rodzinne i położna środowiskowo-rodzinna pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 00 do 18 00 według grafików.