Zapraszamy Seniorów na Konferencję podsumowującą Projekt: „Seniorzy w Re(Akcji) w gminie Cekcyn” ,

która odbędzie się dnia 20 listopada 2017 roku

w Gminnym Ośrodku Kultury w Cekcynie o godz. 16:00

 

Program Konferencji:

 

16:00 – Rozpoczęcie i przywitanie zaproszonych gości.

16:15 – „Słów kilka o Projekcie”, czyli podsumowanie działań i zaprezentowanie

krótkiego filmu promującego działania projektowe.

16:45 – Czas dla zaproszonych Gości oraz Partnerów Projektu.

17:15 – Relacje uczestników, Dyskusja, sugestie, pomysły na kolejne działania.

17:30 – Poczęstunek

 

 

Termin zakończenia prac dotyczących przebudowy ulic powiatowych w Cekcynie przesunięto na dzień 27 listopada 2017r. Powodem przesunięcia była konieczność wykonania niektórych prac zamiennych oraz niesprzyjające warunki pogodowe występujące w całym sezonie realizacji inwestycji. Inwestorem zadania jest Powiat Tucholski przy udziale finansowym Gminy Cekcyn w kwocie ok. 3 250 000,00zł.

W imieniu Samorządu Gminy Cekcyn przepraszamy wszystkich za występujące w trakcie ostatnich miesięcy utrudnienia w przejezdności przebudowywanymi drogami. Przepraszamy mieszkańców posesji przyległych do w/w inwestycji za czasowe utrudnienia w dostępie do swoich posesji. Dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość i cierpliwość.

Przebudowa ulic w Cekcynie była bardzo oczekiwaną inwestycją, dlatego mamy nadzieję, że szybko zapomnimy o trudnościach, które wystąpiły i wspólnie będziemy cieszyć się z nowych ulic, chodników i całej kończącej się inwestycji.

Szanowni Państwo,

W załączeniu przesyłam informację dot. indywidualnego numeru rachunku składkowego, który będzie obowiązywał od stycznia 2018 r.

Jest to ważna informacja skierowana do wszystkich przedsiębiorców.

 

Krystyna Michałek

Rzecznik Regionalny ZUS

Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W załączniku znajduje się przypomnienie dla właścicieli i zarządców budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem.