W dniu 10 marca br. z inicjatywy Słuchaczy UTW WSG Filia w Cekcynie zorganizowany został "Dzień Kobiet". Spotkanie zostało przygotowane i w całości przeprowadzone przez uniwersytecką sekcję teatralną, która zawiązała się w styczniu br.

Dnia 3 kwietnia 2017 r. Słuchacze UTW WSG filia w Cekcynie zebrali 17 worków nakrętek dla Łukasza Gradowskiego ze Śliwic w ramach akcji zorganizowanej przez Tygodnik Tucholski.

15 stycznia 2017 r. Słuchacze UTW WSG filia w Cekcynie wsparli sztab gminny WOŚP działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Cekcynie ofiarowując fanty rzeczowe na loterię.
W br. graliśmy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.
Zebrano ok. 100 fantów rzeczowych.

Załączniki:
Download this file (ankieta_rekrutacyjna.doc)ankieta_rekrutacyjna.doc[ ]100 kB
Download this file (Bory Tucholskie dla Seniora.pdf)Bory Tucholskie dla Seniora.pdf[ ]199 kB

Dnia 21 grudnia 2016 r. delegacja UTW WSG filia w Cekcynie wzięła udział w spotkaniu świąteczno-noworocznym, które odbyło się w sali widowiskowo-sportowej UTW WSG w Bydgoszczy, ul. Garbary 2.

Na zdjęciu: Karolina Osak – koordynator UTW WSG w Bydgoszczy, delegacja UTW WSG filia w Cekcynie: Ryszard Rudnik – Przewodniczący Rady Słuchaczy, Zofia Smoleń – Zastępca Przewodniczącego Rady Słuchaczy, Maria i Jerzy Kania – Słuchacze, Ilona Lesikowska – koordynator