W środę 8.02.2017 r. w świetlicy w Krzywogońcu odbył się bal przebierańców dla dzieci. Podczas konkursów i zabaw dzieci świetnie się bawiły. Były zabawy, tańce, śpiewy, itp. Na wszystkich dzieci czekał słodki poczęstunek. Pod opieką p. Grażyny Klewicz i Elwiry Brzeskiej w świetlicy również zorganizowaliśmy nockę dla dzieci. Na koniec ferii odbyło się ognisko dla dzieci i dorosłych. Dzieci korzystały z uroków zimy. Organizatorem była świetlica i sołtys Krzywogońca. Sponsorem kiełbasek był Jan Maniowski - sołtys. W świetlicy odbyły się również warsztaty z masy solnej oraz pieczenie babeczek. Babeczki były bardzo smaczne :) Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom. 

We wtorek 07.02.2017 r. w świetlicy w Małym Gacnie  odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci. Przybyły liczne postaci z bajek. Podczas konkursów i zabaw dzieci świetnie się bawiły. Były zabawy z balonami, taniec z krzesełkami, itp. Na wszystkich czekały słodycze i upominki.

W dniu 02.07.2016 na boisku sportowym w Małym Gacnie zorganizowano międzyświetlicowy turniej w piłce nożnej. Na rozgrywających zameldowały się drużyny ze świetlic:
W.Budziska, Krzywogoniec, N. Sumin, Zielonka, Brzozie.
Klasyfikacje końcowe wyglądały następująco:
1. Brzozie
2. Małe Gacno
3. Nowy Sumin
4. Zielonka
5. Krzywogoniec
6. Budziska

Z każdą z drużyn przybyło spore grono kibiców. Nad przebiegiem gry "fair play" czuwał sędzia główny p. Marek Januszewski.

Puchar przechodni powędrował do Brzozia w właśnie tam spotkamy się za rok.

25.07.2016r odbył się turniej piłki nożnej, na którym między innymi stawiła się drużyna z Małego Gacna. Mimo niesprzyjającej pogody, wszyscy byli zadowoleni.